Flip Diving

Ücretsiz spor oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 219 MB
  • Version 2.8.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Miniclip SA
Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Flip Diving, en iyi uçurum dalış oyunlarından biridir.

Ağaçlardan, yüksek uçurumlardan, kalelerden, trampolinlerden ve hatta cılız platformlardan atlayarak dalış yapabileceğiniz Flip Diving oyununda geniş dalış yelpazesinden birini seçebilirsiniz. Dünya'nın bir numaralı uçurum dalış oyunlarından biri olan Flip Diving, yeni püf noktalarının ve hamlelerinin kilidini açmanızı sağlamaktadır.

Sulara en mükemmel şekilde girmeyi amaçlayacağınız bu oyunda kayalara çarpmadan dalış yapmanız gerekecektir.

Ön Armalar, Geri Dökme ve Kazanlardan çekebileceğiniz Flip Diving oyununda animasyonlu ragram fiziği ile özel bir fizik motoru da bulunmaktadır. En dinamik ve en eğlenceli uçurum dalma deneyimlerinden biri olan Flip Diving oyununda 50'den fazla atlama platformu yer almaktadır.

Bu oyunda her hüner dinamik olarak radgoll fiziği ile canlandırılmıştır. Bir vücut geliştiricisi, iş adamı veya bir penguen kostümü giyerek dalış yapabileceğiniz bu oyunda dilediğiniz kostümü tercih edebilir ve dalışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Her dalıcının farklı yeteneklerinin var olduğu Flip Diving oyununda dalıcıların ağırlıkları ve benzersiz fizikleri bulunmaktadır. Ayrıca en iyi dalışlarınızı ve başarılarınızı kaydederek arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bu oyunu oynamak için internet bağlantısı da gerekmez. Sizde Flip Diving oyununu cihazınıza indirin, en başarılı dalışları gerçekleştirin!

Daha Fazla Göster
Flip Diving indir
DİĞER SÜRÜMLER